HomeHotelkamer

Controleer of je boeking correct is verwerkt!

Bijgewerkt 21-11-2019 10:29

Kamer gast 1 gast 2 gast 3 vr za Kosten voldaan    
1
Marc Dambacher Peter van Huenen 1 € 149,50 dampie74@gmail.com 2
Remi Lensen Rob Theelen 1 € 149,50 remi.lensen@home.nl 3
Ruud Peeters Jakker Engels 1 € 149,50 ruud-nathalie@home.nl 4
Luc Cremers Thom cremers Joost Quaring 1 € 163,50 lucpatty01@gmail.com 5
Edmond Wijler Daniel Stokx 1 € 149,50 edjemond@hotmail.com 6
Maurice de Bock Roger Wijler Stef Belgers 1 € 163,50 edjemond@hotmail.com 7
Niek Stemkens Leon Duniec 1 € 149,50 niek@fysiocentrumtegelen.nl 8
Kjeld van Kouwen Babs van Doorn 1 € 149,50 kjeld_lonneke@hotmail.com 9
Roel Timmermans Jacques Dohmen 1 € 149,50 roel@houttechniekvenlo.nl 10
Ronald Driessen Ernst Breunesse 1 € 149,50 R.driessen@driessenfood.nl 11
Marco Peek Gerben Snoek 1 € 149,50 Marco@bhg.nl 12
Roy schmitz Ruud gerards 1 € 149,50 roydunbekker@gmail.com 13
Henkjan Prins Judith Prins 1 € 149,50 h.prins@fairsconsult.com 14
Franky Lootens Van de Velde Dorine 2 hondjes 1 1 € 299,00 Franky.lootens@skynet.be 15
Mike blomen christian rexwinkel 1 € 149,50 m.blomen@home.nl 16
Nico Ploeg Ans Ploeg 1 1 € 299,00 jwp.ploeg@casema.nl 17
Piet Keijzer Marjo Beers 1 1 € 299,00 piet.keijzer54@gmail.com 18
Guido Steijn Eefje Steijn 1 € 149,50 guidosteijn@home.nl 19
Harry Watermulder Rene Watermulder 1 € 149,50 hlwatmul@home.nl 20
Bart Tomlow Rein van Erp 1 € 149,50 bart.tomlow@ziggo.nl 21
Edward Paulus 1 € 134,50 edward@paulusnet.nl 22
Wendy Peeters Heleen Geijbels Ilse Milot 1 € 163,50 raymondpeeters@home.nl 23
Raymond Peeters Roger Geijbels 1 € 149,50 raymondpeeters@home.nl 24
Olaf Streumer Rogier Ploeg 1 € 149,50 Rogier Ploeg 25
Rob Peeters Agnes Peeters 1 € 149,50 rob@puurspanje.nl 26
Antoon Peek Dit bed is nog vrij 1 € 134,50 babpeek@planet.nl 27
Theo Schmitz Wilma Schmitz 1 1 € 299,00 theowillysch@ziggo.nl 28
John Meerts Marcel koppes 1 € 149,50 johnmeerts@home.nl 29
Roger Cremers Roger Cremers 1 € 149,50 74cremers@gmail.com 30
Dennis de Goeij Anne van Tuyll 1 € 149,50 d.degoeij@gmail.com 31
Renee Thissen Emiel Thissen 1 € 149,50 emiel@fysiocentrumtegelen.nl 32
Peter Konings Geert Nooten Hans Pelzer 1 € 163,50 pagkonings@home.nl 33
Roy Kuikhoven Daniël Steinberg 1 € 149,50 kuikharrie@hotmail.com 34
Leo Hageman 1 € 134,50 lhageman@hotmail.com 35
Blanche Storm Martijn Storm 1 € 149,50 blanche.schrijvers@gmail.com 36
Mike van Toll Bas van Brug 1 € 149,50 mike@mikevantoll.nl 37
Krijn Janssen 1 € 134,50 krijnj@hotmail.com 38
Eddy Poncelet Rita 1 € 149,50 eddy.poncelet@telenet.be 39
Hetty Prins Henk Prins 1 1 € 299,00 h.prins1950@kpnmail.nl 40

WOULD YOU LIKE TO JOIN OUR CYCLING CLUB?

ONTMOET PUURSPANJE

Meer dan een makelaar

NU AANMELDEN

Mis niet van ons team en meld je aan voor de nieuwsbrief!

2 + 4 =